Umetno škarjaste plošče Topiary Ograje Umetno zeleno ploščo za zelene stene, vrt, zaslon za zasebnost, Backyar
1.Najboljše cene umetnih rastlin, poceni umetnih rastlin po veleprodajnih cenah.
2. Lep in velikodušen, priljubljen oblikovalski slog.
3. Enostavna namestitev in enostavno vzdrževanje.
4. Vodoodporen, toplotno odporen, hladno odporen, odporen na veter.
5. Dolga življenjska doba.

Podrobnosti produkta
| Izdelek | Plošče iz umetnega zelenja za stene iz zelenja |
| Velikost | 50 * 50 cm |
| Utež | 600 g |
| Velikost paketa | 52 * 52 * 65cm, 12 kosov v eni škatli |
| Pakiranje | Standardna izvozna škatla |
| Vzorec | dobavni rok za vzorec: 3-15 dni |
| Čas dostave | 14-30 dni |
| Plačilo | Zagotavljanje trgovine / TT / Paypal |
| Garancija | 3-5 let |
| Značilnost | Zaščiten pred UV žarki; vodoodporen; okolju prijazen; enostaven za čiščenje in tako naprej. |
Pakiranje in odprema
Dostava: Ponujamo vam naslednji način pošiljanja:
1) Kurirske storitve, kot je FedeEx.DHL za vzorce.
2) Zračna pošiljka za naročilo v sili.
3) Morska pošiljka za razsuti tovor.
4) Prevoz kontejnerjev: 20ft zabojnik, zaboj 40GP, zabojnik 40HQ
Naši izdelki so pod strogim nadzorom kakovosti in močno pakirani v 5-slojni kartonski škatli, da se prepričajo, da bodo ostali popolni vse od končane proizvodnje do prejema končnih kupcev.
Pogosta vprašanja
Q1. Kakšni so vaši pogoji pakiranja?
O: Na splošno svoje blago pakiramo v polne vrečke in rjave škatle.
V2.Kateri so vaši pogoji plačila?
O: T / T 30% kot depozit, preostanek pred kopijo B / L ali pred dostavo. Preden plačate dobroimetje, vam bomo pokazali fotografije izdelkov in paketov hte.
V3. Kako je s časom dobave?
O: Na splošno bo trajalo 25 do 30 dni za en 40HQ po prejemu predplačila. Konkretni čas dostave je odvisen od artiklov in količine vašega naročila.
Q4.Ali lahko pridelate glede na vzorce?
O: Da, lahko vam izdelamo vzorce ali slike.
V5. Kakšna je vaša vzorčna politika?
O: Vzorec lahko dostavimo, vendar morajo stranke plačati vzorčni strošek in kurirske stroške.
Q6. Ali ste preizkusili vse svoje blago pred dostavo?
O: Da, imamo 80% test pred dostavo.
Q7.Kako naše podjetje ustvarjate dolgoročno in dobro?
A: 1. ohranjamo našo kakovost in konkurenčno ceno, da zagotovimo našim kupcem korist;
2. Vsako stranko spoštujemo kot našega prijatelja in iskreno poslujemo in se z njimi spoprijateljimo, ne glede na to, od kod prihajajo.
Priljubljena oznake: umetne zelene plošče za zelene stene, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarna, prilagojena, na debelo



















