Zunanja umetna rastlina stena navpična vrtna zelena stena grmičevje
1.Najboljše cene umetnih rastlin, poceni umetnih rastlin po veleprodajnih cenah.
2. Lep in velikodušen, priljubljen oblikovalski slog.
3. Enostavna namestitev in enostavno vzdrževanje.
4. Vodoodporen, toplotno odporen, hladno odporen, odporen na veter.
5. Dolga življenjska doba.
Uporaba
1. Široko se uporablja v krajinski dekoraciji, dekoracijah domov, prazničnih dekoracijah in komercialnih zabavnih krajih.
2. Praznična dekoracija je najboljša izbira za povečanje prazničnega vzdušja. Lep videz, je mogoče prilagoditi glede na zahteve stranke. Lahko se okrasi neposredno v zaprtih prostorih ali na prostem.
3. Neškodljivo za človeško telo in okolje.
4. Primerno za dom, restavracijo, supermarket, hotel, pisarno, javni prostor, tematski park, mestni trg, razstavna dvorana, podjetje, vrt itd.
5. Prava tovarna je brez vzdrževanja, enostavna za čiščenje in trajna.
Podrobnosti produkta
| Izdelek | Umetne plošče iz samozida |
| Velikost | 50 * 50 cm |
| Utež | 470 g |
| Velikost paketa | 52 * 52 * 30cm, 12 kosov v eni škatli |
| Pakiranje | Standardna izvozna škatla |
| Vzorec | Provizija za vzorčenje: 45 USD, rok dobave za vzorec: 3-15 dni |
| Čas dostave | 14-30 dni |
| Plačilo | Zagotavljanje trgovine / TT / Paypal |
| Garancija | 3-5 let |
| Značilnost | Zaščiten pred UV žarki; vodoodporen; okolju prijazen; enostaven za čiščenje in tako naprej. |



Druge informacije
1.Trgovinski izraz: EXW, FOB, CIF, CFR, DDU, hitra dostava
2. Izraz plačila: T / T, Wester Union, PayPal
3. Pogoj plačila, 30% polog v nasvetu, 70% plačilo brez pošiljke.
Pogosta vprašanja
1. Kako je s kakovostjo vašega izdelka?
Naše umetne žive meje so odporne proti UV-zaščiti in ognju, zato je na voljo 2-5 let garancije.
2. Kaj pa vaš glavni čas?
Okoli 10-30 dni. Odvisno je od trenutnega urnika proizvodnje.
3. Kakšno je vaše pristanišče FOB?
Pristanišče Ningbo ali Shanghai, Kitajska.
4. Kakšen je vaš način plačila?
1) Redni način plačila - 30/70
2) LC na vidiku.
5. Katere valute so za vas sprejemljive?
Običajno je USD, RMB.
Priljubljena oznake: zunanja umetna rastlina stena navpična vrtna zelena stena grmičevje ograja, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarna, prilagojena, na debelo


















