Umetne plošče iz mešanega lesa
Pisarniški hotel Indorr, restavracija in dekor za dom.
Zabavne prireditve za zabave Backgrond decor.
Visoka stopnja simulacije, zdrava in okolju prijazna, brez vonja, odpornost na visoke temperature, brez bledenja.
Popolno dodajte stilsko zasebnost na zunanjih območjih teras, polepšajte svoje območje z realističnim videzom, polepšajte in preoblikujte svoje ograje, stene, teras, vrtove, teras, dvorišča, pločnike, stene ozadja v zaprtih prostorih in na prostem ali ste na zabavi Kreativni dizajn na poroka, božična dekoracija.
Podrobnosti produkta
| Izdelek | Plošče z mešanimi škatlami iz umetnega lesa |
| Velikost | 30 * 30 cm |
| Utež | 610 g |
| Velikost paketa | 32 * 32 * 40 cm, 12 kosov v eni škatli |
| Pakiranje | Standardna izvozna škatla |
| Vzorec | Provizija za vzorčenje: 45 USD, rok dobave za vzorec: 3-15 dni |
| Čas dostave | 7-25 dni |
| Plačilo | Zagotavljanje trgovine / TT / Paypal |
| Garancija | 3-5 let |
| Značilnost | Zaščiten pred UV žarki; vodoodporen; okolju prijazen; enostaven za čiščenje in tako naprej. |


Pogosta vprašanja
V1: Kakšno je vaše minimalno naročilo?
Naš MOQ je ponavadi 1000 kosov v vsakem slogu, kar zadeva prvo sodelovanje, pa omogočamo poskusno naročilo za manjše količine glede na vaše naročilo.
V2: Kako dobiti vzorec?
Mi vam lahko brezplačno zagotovimo vzorec 1pcs, če ste pripravljeni prevzeti stroške dostave. Če potrebujete vzorec, se obrnite neposredno na nas, kmalu bomo izračunali stroške dostave.
V3: Kaj pa plačilo?
Za naročilo velikih količin sprejemamo T / T, L / C, za naročilo količin vzorcev pa bomo sprejeli Western Union in Paypal.
Plačilo je 30% polog, 70% stanje na T / T pred dostavo.
V4: Koliko časa bo trajalo, da se odda naročilo?
Odvisno je od količine naročila. Običajno bo to od 15 do 30 dni.
V5: Kakšen je postopek nadzora kakovosti?
Za vsako naročilo naredimo 100-odstotno testiranje katerega koli od izdelkov pred oddajo naročila.
O nas
Smo vodilni dobavitelj, ki je specializirano za proizvodnjo preprog iz umetne trave, kroglic z umetno travo, umetnih rastlin, umetne ograje iz bonsaja, umetnih živih mej in tako naprej.
Z izkušeno in strokovno ekipo ter strogim nadzorom kakovosti smo svoje izdelke izvozili po vsem svetu, zlasti v Evropo, Južno Ameriko in Bližnji vzhod. Naši izdelki so priljubljeni in uživajo velik ugled.
1. Prihrani vodo in čas za vzdrževanje.
2. Visoka odpornost na UV žarke in visoka obstojnost barve.
3. Dolga življenjska doba, vsak dan ostane svež in zelen.
4. Umetne površine v vlažnem vremenu ne postanejo blatne.
5. Okolju prijazen, navadno iz recikliranih materialov.
6. Nižji stroški vzdrževanja ne zahtevajo košnje, zalivanja, gnojenja ali ponovnega sejanja.
7. Večja razpoložljivost za uporabo, ki omejuje lokalne omejitve, je na voljo za uporabo 24-urni dan
8. Profesionalne proizvodne linije in delovna skupina.
Priljubljena oznake: umetne mešane plošče iz umetnega lesa, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarna, prilagojena, na debelo
















