Obrat iz umetne plošče iz umetnega samonikla travnata plošča
Popolno dodajte stilsko zasebnost na zunanjih območjih teras, polepšajte svoje območje z realističnim videzom, polepšajte in preoblikujte svoje ograje, stene, teras, vrtove, teras, dvorišča, pločnike, stene ozadja v zaprtih prostorih in na prostem ali ste na zabavi Kreativni dizajn na poroka, božična dekoracija.
1. Podrobnosti o izdelku
| Izdelek | Obrat iz umetne plošče iz umetnega samonikla travnata plošča |
| Velikost | 50 * 50 cm |
| Utež | 610 g |
| Velikost paketa | 52 * 52 * 40 cm, 12 kosov v eni škatli |
| Pakiranje | Standardna izvozna škatla |
| Vzorec | Provizija za vzorčenje: 45 USD, rok dobave za vzorec: 3-15 dni |
| Čas dostave | 7-25 dni |
| Plačilo | Zagotavljanje trgovine / TT / Paypal |
| Garancija | 3-5 let |
| Značilnost | Zaščiten pred UV žarki; vodoodporen; okolju prijazen; enostaven za čiščenje in tako naprej. |


2. Pogosta vprašanja
V1: Kakšno je vaše minimalno naročilo?
Naš MOQ je ponavadi 1000 kosov v vsakem slogu, kar zadeva prvo sodelovanje, pa omogočamo poskusno naročilo za manjše količine glede na vaše naročilo.
V2: Kako dobiti vzorec?
Mi vam lahko brezplačno zagotovimo vzorec 1pcs, če ste pripravljeni prevzeti stroške dostave. Če potrebujete vzorec, se obrnite neposredno na nas, kmalu bomo izračunali stroške dostave.
V3: Kaj pa plačilo?
Za naročilo velikih količin sprejemamo T / T, L / C, za naročilo količin vzorcev pa bomo sprejeli Western Union in Paypal.
Plačilo je 30% polog, 70% stanje na T / T pred dostavo.
V4: Koliko časa bo trajalo, da se odda naročilo?
Odvisno je od količine naročila. Običajno bo to od 15 do 30 dni.
V5: Kakšen je postopek nadzora kakovosti?
Za vsako naročilo naredimo 100-odstotno testiranje katerega koli od izdelkov pred oddajo naročila.
3. O nas
Smo vodilni dobavitelj, ki je specializirano za proizvodnjo preprog iz umetne trave, kroglic z umetno travo, umetnih rastlin, umetne ograje iz bonsaja, umetnih živih mej in tako naprej.
Z izkušeno in strokovno ekipo ter strogim nadzorom kakovosti smo svoje izdelke izvozili po vsem svetu, zlasti v Evropo, Južno Ameriko in Bližnji vzhod. Naši izdelki so priljubljeni in uživajo velik ugled.
Priljubljena oznake: umetne plošče iz umetne plošče, umetne plošče, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarna, prilagojena, na debelo




















