Umetna travnata ograja Stenska umetna samonik
Značilnosti :
Izdelana iz recikliranega in trpežnega PE z mrežasto podlago, netoksična in okolju prijazna.
Živahna zelena barva, odlična obdelava konstrukcije zagotavlja zasebnost.
Odporen na UV žarke, ščiti pred bledenjem.
Negorljiv, odporen proti obrabi in vremenskim vplivom.
Zasnova vgradne plošče, zaklepanje z zatiči in luknjami omogoča enostavno povezavo plošč.
Ne potrebujete pesticidov in gnojil, prihranite čas za vzdrževanje vrta.
Pralno in enostavno za čiščenje.
Lahko se razrežemo, da ustrezajo različnim zahtevam.
Idealen za notranje in zunanje aplikacije, odličen za polepšanje in preoblikovanje teras, vrta, ograj, dvorišča, sprehajalnih poti, sob, sten itd.
Podrobnosti produkta
| Izdelek | Plošče iz umetnega lesa |
| Velikost | 50 * 50cm |
| Utež | 590 g |
| Velikost paketa | 52 * 52 * 30cm, 12 kosov v eni škatli |
| Pakiranje | Standardna izvozna škatla |
| Vzorec | Provizija za vzorčenje: 45 USD, rok dobave za vzorec: 3-15 dni |
| Čas dostave | 14-30 dni |
| Plačilo | Zagotavljanje trgovine / TT / Paypal |
| Garancija | 3-5 let |
| Značilnost | Zaščiten pred UV žarki; vodoodporen; okolju prijazen; enostaven za čiščenje in tako naprej. |
Uporaba
Notranji pisarniški hotel, restavracija in dom.
Dekor za poročne zabave backgrond dekor.
Dekor vrta.
Zunanja dekoracija ograje Anti-UV.
Pogosta vprašanja:
V1: Kakšni so vaši pogoji pakiranja?
O: Na splošno svoje blago pakiramo v polne vrečke in rjave škatle.
V2: Kako pa je s časom dobave?
O: Na splošno bo trajalo 25 do 30 dni za en 40HQ po prejemu predplačila. Konkretni dobavni rok je odvisen od artiklov in količine vašega naročila.
V3: Ali lahko na teh izdelkih blagovno znamko (logotip) označite?
A3: Ja! Nudimo vam profesionalne storitve OEM. Nudimo storitev laserskega jedkanja ali svilenega tiska logotipa.
Q4.Ali lahko pridelate glede na vzorce?
O: Da, lahko vam izdelamo vzorce ali slike.
V5. Kakšna je vaša vzorčna politika?
O: Vzorec lahko dobavimo, vendar morajo stranke plačati vzorčni strošek in kurirske stroške.
Q6. Ali ste preizkusili vse svoje blago pred dostavo?
O: Da, imamo 80% test pred dostavo.
Q7.Kako naše podjetje ustvarja dolgoročno in dobro razmerje?
A: 1. ohranjamo našo kakovost in konkurenčno ceno, da zagotovimo našim kupcem korist;
2. Vsako stranko spoštujemo kot našega prijatelja in iskreno poslujemo in se z njimi spoprijateljimo, ne glede na to, od kod prihajajo.
V8. Kakšni so vaši pogoji plačila?
O: T / T 30% kot depozit, preostanek pred kopijo B / L ali pred dostavo. Preden plačate dobroimetje, vam bomo pokazali fotografije izdelkov in paketov hte.
Priljubljena oznake: umetna trava ograja stena umetna samonik, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarna, prilagojena, na debelo
















